Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Публікації
Публікації

Як не стати командирами хаосу, або Спекотна зима-2020

Статті
07.09.2019 р.

Михайло Гончар - Президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», Володимир Горбулін, Сергій Дяченко

Ніхто не знає, наскільки суворою чи, навпаки, м'якою у метеорологічному сенсі може виявитися майбутня зима. Однак політично вона обіцяє бути спекотною. Україна вже ввійшла в зону високого тиску зовнішніх чинників. Енергополітичний чинник тиску відіграє одну з ключових ролей в інструментальному наборі ведення війни гібридного типу. Особливо для країн із високим питомим рівнем енергоспоживання, до яких ми все ще належимо.

Детальніше...
 

«Ротердам+» : Формула у центрі скандалу

Відео інтерв'ю
15.08.2019 р.
Image

Телеканал ESPRESO.TV
Сергій Дяченко
Тема: «Ротердам+» - Формула у центрі скандалу

Детальніше...
 

Якщо ТЕС через Нацплан почнуть зупиняти енергоблоки, то ми не зможемо забезпечити споживачів електроенергією, - Укренерго

Інтерв'ю
01.08.2019 р.

Якщо залишити без змін терміни реалізації Національного плану зі скорочення викидів (Нацплан), то це може призвести до зупинки блоків ТЕС, а значить і до дефіциту потужностей в енергосистемі. Таку думку висловив начальник відділу науково-проектного центру ДП "НЕК "Укренерго" Борис Костюковський, передають "Українські новини".

Детальніше...
 

Горизонти енергетичних реформ

Статті
29.03.2019 р.

Борис Костюковський, Сергій Дяченко

1 липня цього року має розпочати роботу ринок двосторонніх контрактів. Треба віддати належне нинішньому ринку електроенергії: попри свої вади, він мав багато позитивних сторін — блискуче впорався з подоланням кризи неплатежів 1990-х, продемонстрував непогану пристосованість для регулювання енергосистеми та зрозуміле, хоч і недосконале ціноутворення.

Детальніше...
 

Конфлікт Нафтогазу та Київенерго прокоментував Сергій Дяченко

Доповіді та виступи
11.06.2018 р.

На тему боргів ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогазом України" і хто має їх повертати розмірковував в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>