Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Публікації arrow Доповіді та виступи
Доповіді та виступи

Імпорт електронергії погіршує надійність енергосистеми, – Національна енергетична компанія «Укренерго»

22.11.2019 р.

Борис Костюковський

21 листопада 2019 року під час обговорення проекту Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей начальник відділу науково-проектного центру Національної енергетичної компанії (НЕК) "Укренерго" Борис Костюковський заявив, що імпорт електричної енергії не дозволяє вирішити проблему балансування енергосистеми України, адже імпортні поставки можуть призводити до зменшення резервів теплової генерації, також імпорт в години профіциту (падіння споживання) погіршує надійність роботи енергосистеми.

Детальніше...
 

Конфлікт Нафтогазу та Київенерго прокоментував Сергій Дяченко

11.06.2018 р.

На тему боргів ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогазом України" і хто має їх повертати розмірковував в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко.

Детальніше...
 

Іншого місця для будівництва ЦСВЯП крім Зони відчуження в Київській області немає

25.05.2017 р.

Борис Костюковський

Науковий директор "Бюро комплексного аналізу і прогнозів" Борис Костюковський заявляє, що в Україні немає більш придатного місця для будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) крім Зони відчуження в Київській області. Про це він сказав в прес-центрі Українських Новин під час круглого столу "Зона ЧАЕС: сьогодення та майбутнє".

Детальніше...
 

Енергоміст із Росії не забезпечує Крим електроенергією – експерт

24.11.2015 р.

Сергій Дяченко

Будівництво енергомосту через Керченську протоку не зможе забезпечити потреби Криму в електропостачанні. Про це заявив директор Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко на прес-конференції в Києві..

Детальніше...
 

Електроенергетика України та її перспективи інтеграції в європейський енергетичний простір.

13.11.2013 р.

Сергій Дяченко, керівник енергетичних програм аналітичного центру «Борисфен Інтел»

Конференція "Підвищення регіональної енергетичної співпраці: інтеграція енергетичного ринку країн Вишеградської четвірки та України"

Україна отримала у спадок від СРСР потужну енергосистему дозволяла мати стабільне енергозабезпеченнянавіть у кризові 90-ті роки

Проте у спадок ми отримали і структурні проблеми.

1. Через неоптимальне розміщення електростанцій та  електромереж, на території України є енергодефіцитні та енергонадлишкові регіони. Зокрема, в західному регіоні через мережеві обмеження «замкнено» більше 1 ГВт потужності Рівненської та Хмельницької АЕС, а у східних та південно-східних регіонах електроергії не вистачає.

2. Структура генеруючих потужностей енергосистеми також далеко не  оптимальна. Маємо надлишок базових та нестачу маневрових потужностей.Через це для покриття змінної частини графіку навантаження використовується обладнання, яке для цього не пристосовано.

3. Використання обладнання в непроектних режимах прискорює його зношення. В цілому  більш ніж 80 % генеруючого устаткування теплових електростанцій перейшло межу фізичного зносу, а його 40% потребує термінової заміни.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 5 з 6