Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Публікації
Публікації

Адже ж як може приватний власник — відключив місто від ТЕЦ, від тепла — «завалив» мера...

Інтерв'ю
19.12.2012 р.
    До кінця 2013-го Кабмін планує завершити приватизацію усіх теплоелектростанцій і обленерго. Також зміниться система купівлі електрики — це дозволяє нещодавно ухвалений закон «Про особливості функціонування ринку електроенергії». Незабаром майже усі виробники електрики, що працюють на органічному паливі (газі, вугіллі) і розподільники електроенергії (обленерго) підуть у приватні руки. Про те, що з цього виходить, і як такі глобальні зміни можуть позначитися на приватних споживачах, міркує експерт центру «Борисфен-Інтел» Сергій Дяченко.
Детальніше...
 

Експерт: в Україні розвиток атомної енергетики обгрунтований з економічної та екологічної точок зору

Статті
17.12.2012 р.

Розвиток атомної енергетики в Україні повністю обгрунтований як з економічної, так і з екологічної точок зору.  Про це заявив завідувач відділу економічної та нормативно-правового регулювання енергетики Інституту загальної енергетики НАНУ Борис Костюковський.

 

Детальніше...
 

Лібералізація: зволікати не можна

Статті
11.10.2012 р.

Сергій Дяченко

      На сьогодні ринок газу в Україні складається по суті з двох нерівноцінних сегментів - домогосподарств і промислово-комунального сектора, які фактично функціонують окремо один від одного та з ціновими параметрами, що відрізняються в рази. Відрізняється і система обліку газу, який споживають різні категорії. Ці та багато інших обставин роблять нагальною потребу привести український газовий ринок до європейських стандартів.

Детальніше...
 

ПЕК України - відсутність стратегії і чиновницьке свавілля ( русский )

Статті
01.07.2012 р.

 

Про ситуацію в системі управління ПЕК України , про «досягнення » стратегічного планування у цій сфері розповів Борис Анатолійович Костюковський , завідувач відділом Прогнозування розвитку атомної та відновлюваної енергетики Інституту загальної енергетики НАН України . Його виступ проходило в рамках Курсів журналістської майстерності , організованого Інститутом країн СНД у м. Ялта

 

 

Детальніше...
 

Альтернатива розвитку української енергетики ( русский )

Інтерв'ю
10.06.2012 р.

Населення трьох країн світу на собі відчуло наслідки атомних вибухів. Японія піддалася американської бомбардуванню, Росія відчувала своє атомну зброю на своїх солдатах і селянах, що жили поруч з полігонами, Україна вхопила Чорнобиля по дурості.
На Японію - країну без ресурсів, але з високими технологіями, залежну від атомної енергетики, випробування радіацією обрушилося вдруге, слово «Фукусіма» увійшло до десятки японських слів, відомих усьому світу.

 

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>