Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
Інтерв'ю

Якщо ТЕС через Нацплан почнуть зупиняти енергоблоки, то ми не зможемо забезпечити споживачів електроенергією, - Укренерго

01.08.2019 р.

Якщо залишити без змін терміни реалізації Національного плану зі скорочення викидів (Нацплан), то це може призвести до зупинки блоків ТЕС, а значить і до дефіциту потужностей в енергосистемі. Таку думку висловив начальник відділу науково-проектного центру ДП "НЕК "Укренерго" Борис Костюковський, передають "Українські новини".

Детальніше...
 

Не влаштовує те, що в енергетиці політика замінила економіку ( русский )

17.03.2013 р.

 

Борис Костюковський, завідувач відділом прогнозування атомної та відновлюваної енергії Інституту загальної енергетики НАН України, пояснив, чому «зелена» та інша альтернативна енергетика не вирішить проблем енергобалансу країни.

 

 

Детальніше...
 

Адже ж як може приватний власник — відключив місто від ТЕЦ, від тепла — «завалив» мера...

19.12.2012 р.
    До кінця 2013-го Кабмін планує завершити приватизацію усіх теплоелектростанцій і обленерго. Також зміниться система купівлі електрики — це дозволяє нещодавно ухвалений закон «Про особливості функціонування ринку електроенергії». Незабаром майже усі виробники електрики, що працюють на органічному паливі (газі, вугіллі) і розподільники електроенергії (обленерго) підуть у приватні руки. Про те, що з цього виходить, і як такі глобальні зміни можуть позначитися на приватних споживачах, міркує експерт центру «Борисфен-Інтел» Сергій Дяченко.
Детальніше...
 

Альтернатива розвитку української енергетики ( русский )

10.06.2012 р.

Населення трьох країн світу на собі відчуло наслідки атомних вибухів. Японія піддалася американської бомбардуванню, Росія відчувала своє атомну зброю на своїх солдатах і селянах, що жили поруч з полігонами, Україна вхопила Чорнобиля по дурості.
На Японію - країну без ресурсів, але з високими технологіями, залежну від атомної енергетики, випробування радіацією обрушилося вдруге, слово «Фукусіма» увійшло до десятки японських слів, відомих усьому світу.

 

 

 

Детальніше...
 

Проблема неплатежів в "Нафтогазі" вирішується за допомогою фінансових хитрощів.

07.02.2011 р.

В українській енергетиці останнім часом відбувається багато різних подій. ЗМІ трактують їх по-різному, одні кажуть про повне згортання диверсифікації у всіх сферах енергетики, інші про прорив в російсько-енергетичній співпраці нової владної команди. Читаючи чергові зведення з енергетичних полів і коментарі, важко зрозуміти, де кооперація з Росією була неминуча, а де вона лише – продовження позиції плазування енергоблоку уряду перед РФ.

 

Детальніше...