Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Наша команда

Дяченко Сергій Миколайович


Голова "Бюро комплексного аналізу та прогнозів"

Закінчив Київський технічний университет архітектури і будівництва, будівельний факультет, Академію державного управління при Президентові України. Був викладачем кафедри основ та фундаментів Київського технічного університету архітектури і будівництва, секретарем колегії Міністерства зовнішніх економічних зв`язків і торгівлі України. Обіймав посаду головного спеціаліста відділу міжнародних економічних зв'язків КМУ, помічника Секретаря РНБОУ, завідувача відділу економічної безпеки Комітету з питань розвідки, помічника першого заступника Секретаря РНБОУ.


Детальніше...
 

Костюковський Борис Анатолійович

Костюковський Борис   Науковий директор "Бюро комплексного аналізу та прогнозів"

Має більш ніж  30-ти річний досвід в галузі дослідження та моделювання розвитку та функціонування економіки та енергетики країни, приймав участь в значній кількості, як керівник та відповідальний виконавець, наукових робіт присвячених дослідженню проблем розвитку та функціонуванню української економіки, енергетики, проблемам змін клімату, підвищення енергоефективності та проблематиці енергозбереження. Є автором біля 100 наукових праць.

Детальніше...
 

Шульженко Сергій Валентинович

Шульженко Сергій   Член Ради  "Бюро комплексного аналізу та прогнозів"

Багаторічний досвід організації та проведення наукових досліджень стосовно розвитку електроенергетики на тривалу та середньострокову перспективу. Протягом професійної діяльності вирішував наукові завдання розроблення та вдосконалення математичних моделей функціонування і розвитку об’єктів електроенергетики із дотриманням безпеки постачання електроенергії та операційної безпеки національної ОЕС. Був відповідальним виконавцем та науковим керівником багатьох наукових робіт. Має досвід виконання наукових та практичних робіт у співпраці з міжнародними партнерами.

Детальніше...
 

Шмарін Сергій Левович

Шмарін Сергій  Член ГО «Бюро комплексного аналізу та прогнозів»

Номінований від України експерт Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату (UNFCCC).
Член Редакційної колегії бази даних показників викидів Міжурядової групи експертів з питань змін клімату (IPCC).
Провідний інженер відділу оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей НЕК «Укренерго»

Детальніше...
 

Рубан-Максимець Олена Олександрівна

Рубан-Максимець Олена  Член ГО «Бюро комплексного аналізу та прогнозів»

Має професійній досвід участі в розробці науково-технічних робіт з проблематики системних досліджень великих систем енергетики. Протягом своєї професійної діяльності розробила власні оригінальні математичні моделі, що використовувались для довгострокового розвитку електроенергетики, зокрема, оптимізації підтримки (управління) основних виробничих фондів електроенергетики в залежності від терміну їх експлуатації, поточного стану та очікуваних витрат на їх ремонт та реконструкцію.

Детальніше...
 

Біленко Марина Станіславівна

Біленко Марина Станіславівна  Член ГО «Бюро комплексного аналізу та прогнозів»

Має досвід розроблення та впровадження математичних моделей функціонування і розвитку об’єктів електроенергетики із дотриманням безпеки постачання електроенергії та операційної безпеки національної енергосистеми, зокрема, ОЕС України, а також розроблення і використання програмно-інформаційних засобів реалізації цих моделей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 6 з 6