Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Публікації arrow Доповіді та виступи arrow Конфлікт Нафтогазу та Київенерго прокоментував Сергій Дяченко

Конфлікт Нафтогазу та Київенерго прокоментував Сергій Дяченко

На тему боргів ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогазом України" і хто має їх повертати розмірковував в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко.


Експерт переконаний, що "Київенерго". Державна адміністрація не зобов'язана платила за борги компанії, в екне має юридичних підстав і не повинен київський бюджет платити за боргисплуатації якої були мережі. В даному випадку, арендодавець повертає собі майно, але не має брати на себе і борги цієї приватної кампанії, - підкреслив Дяченко.

За його словами, компанія НАК "Нафтогаз України" повинна вирішувати з ПАТ "Київенерго" це питання. У Київенерго є майно, його можна продати і розрахуватися з боргами. Крім того, можна оголосити себе банкрутом і в юридичному порядку, передбаченому в цьому випадку, розрахуватися за борги, які накопичилися.

На думку Сергія Дяченка, юридично це може тягнутися дуже довго, якщо не буде бажання у керівництва вирішити це питання. Коли передати справу до суду, то це може тривати роками, - вважає експерт. Але ніхто не допустить, щоб велике місто так довго сиділо без води. За кілька тижнів питання між НАК "Нафтогазом України" і ПАТ "Київенерго" має вирішитися. Можливо втрутиться у ситуацію вища гілка влади.

 

Читайте також :