Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
Статті

Перспективи та проблеми впровадження світлодіодної техніки в Україні

19.02.2014 р.

С.М.Дяченко Голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів, С.В.Хоперський, незалежний експерт

До останнього часу в більшості технологічно розвинутих країн проблема проблеми організації побутового, технологічного та спеціального (інформаційного, рекламного, художньо-естетичного) освітлення як правило розглядалась як проблема фінансова та вузькотехнологічна. В якості основних показників успішності рішення якої розглядались витрати електроенергії на одиницю площі комфортно освітленого приміщення та його надійність в плані безперебійності забезпечення життєдіяльності та виробничих потреб людини, колективу або населеного пункту.

По мірі удосконалення та впровадження світлодіодної техніки та виробничих технологій, які дозволяють досягти світловіддачі понад 120-150 люмен на Ватт в одиничному освітлювальному елементі та його живучості понад 10-12 років неперервної експлуатації, проблема освітлення виходить із суто енергетичної сфери до сфери якості життя людини, тобто в організації соціального та побутового комфорту.

Детальніше...
 

Експерт: в Україні розвиток атомної енергетики обгрунтований з економічної та екологічної точок зору

17.12.2012 р.

Розвиток атомної енергетики в Україні повністю обгрунтований як з економічної, так і з екологічної точок зору.  Про це заявив завідувач відділу економічної та нормативно-правового регулювання енергетики Інституту загальної енергетики НАНУ Борис Костюковський.

 

Детальніше...
 

Лібералізація: зволікати не можна

11.10.2012 р.

Сергій Дяченко

      На сьогодні ринок газу в Україні складається по суті з двох нерівноцінних сегментів - домогосподарств і промислово-комунального сектора, які фактично функціонують окремо один від одного та з ціновими параметрами, що відрізняються в рази. Відрізняється і система обліку газу, який споживають різні категорії. Ці та багато інших обставин роблять нагальною потребу привести український газовий ринок до європейських стандартів.

Детальніше...
 

ПЕК України - відсутність стратегії і чиновницьке свавілля ( русский )

01.07.2012 р.

 

Про ситуацію в системі управління ПЕК України , про «досягнення » стратегічного планування у цій сфері розповів Борис Анатолійович Костюковський , завідувач відділом Прогнозування розвитку атомної та відновлюваної енергетики Інституту загальної енергетики НАН України . Його виступ проходило в рамках Курсів журналістської майстерності , організованого Інститутом країн СНД у м. Ялта

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 6 - 9 з 9