Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Наша команда arrow Рубан-Максимець Олена Олександрівна

Рубан-Максимець Олена Олександрівна

  Член ГО «Бюро комплексного аналізу та прогнозів»

Має професійній досвід участі в розробці науково-технічних робіт з проблематики системних досліджень великих систем енергетики. Протягом своєї професійної діяльності розробила власні оригінальні математичні моделі, що використовувались для довгострокового розвитку електроенергетики, зокрема, оптимізації підтримки (управління) основних виробничих фондів електроенергетики в залежності від терміну їх експлуатації, поточного стану та очікуваних витрат на їх ремонт та реконструкцію. Як співвиконавець, брала участь в наукових роботах з прогнозування узгодженого розвитку економіки та енергетики. Має досвід участі у практичних проектах з енергозбереження та енергоефективності. Приймала участь у міжнародних проектах та має досвід виконання наукових робіт у співпраці з міжнародними організаціями UNDP, IIASA та ін. Брала участь у фахових обговореннях актуальних проблем розвитку енергетики. Має 10 наукових публікацій та брала участь в міжнародних конференціях.

 

Досвід роботи:

2018 – до теперішнього часу, Національна енергетична компанія «Укренерго», провідний інженер групи економічного аналізу відділу оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей;

2013 – 2016, ТОВ «Енергоконсалт», менеджер з адміністративної діяльності;

2007 – 2012, ТОВ «Енергоконсалт», менеджер;

2005 – 2018, Інститут загальної енергетики НАН України, працювала на посадах від інженера ІІ категорії до молодшого наукового співробітника.

 

Освіта:

2001-2007 – Навчально-науковий комплекс «Інститут прикладного системного аналізу» НТУУ «КПІ», спеціальність «Інтелектуальні системи прийняття рішень» (спеціалізація «Інтелектуальні системи прийняття рішень в макроекономіці»), кваліфікація інженера з комп’ютерних систем.

2008-2010 – аспірантура Інституту загальної енергетики НАН України.

 

2008 - молодший науковий співробітник.

2008-2010 – здобувач стипендій Президента України для молодих вчених.

 

Читайте також :