Бюро комплексного аналізу та прогнозів

На головнуМапа сайтуЗворотній зв'язок
На головну arrow Наша команда arrow Біленко Марина Станіславівна

Біленко Марина Станіславівна

 Член ГО «Бюро комплексного аналізу та прогнозів»

 Має досвід розроблення та впровадження математичних моделей функціонування і розвитку об’єктів електроенергетики із дотриманням безпеки постачання електроенергії та операційної безпеки національної енергосистеми, зокрема, ОЕС України, а також розроблення і використання програмно-інформаційних засобів реалізації цих моделей.

 

За безпосередньої участі та під керівництвом розроблено та впроваджено програмні засоби обробки форм офіційної статистичної звітності (4-МТП та 11-МТП), програмні засоби реалізації стохастичних алгоритмів розрахунку техніко-економічних показників технологій виробництва електричної та теплової енергії, імітаційних моделей обчислення техніко-економічних показників об’єктів електроенергетики України.

 

Як фахівець з математичного моделювання брала безпосередню участь у формуванні вхідних даних для моделювання ОЕС України. Результати моделювання використані у Звіті з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей України 2019 року.

 

Має досвід виконання наукових та практичних робіт у співпраці з міжнародними партнерами, зокрема, EBRD – Європейський банк реконструкції та розвитку, UNDP – Представництво ООН в Україні, TACIS – технічна допомога співдружності незалежних держав, IIASA – Міжнародний інститут прикладного системного аналізу, UDEC - Ukraine-Denmark Energy Centre.

Брала участь у фахових обговореннях актуальних проблем розвитку енергетики. Співавтор 15 наукових публікацій.
 

Досвід роботи:

2018 – до теперішнього часу, Національна енергетична компанія «Укренерго», провідний інженер групи економічного аналізу відділу оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей;
1993 – 2018, Інститут загальної енергетики НАН України, провідний інженер.

Освіта:

1987 – 1993 р., Київський політехнічний інститут, спеціальність – “Автоматизовані системи обробки інформації та управління”, кваліфікація – інженер-системотехнік;

1994 – 1996 р., НАН України, аспірантура за спеціальністю 05.14.01 – Енергетичні системи та комплекси

 

Читайте також :